Medarbejdere Frost Larsen

Team

Tegnestuen beskæftiger i dag 15 dygtige og dedikerede medarbejdere, der med høj faglighed, troværdighed og professionalisme altid står klar med kreativ og kompetent rådgivning. Så kontakt os – vi glæder os til at høre fra dig.

Christian Bøgh Jensen

Christian Bøgh Jensen

Partner, Arkitekt MAA
christian@frostlarsen.dk
+45 30 31 66 63
Dorthe Blom

Dorthe Blom

Arkitekt MAA
dorthe@frostlarsen.dk
+45 40 15 61 94
Henrik Lindquist

Henrik Lindquist

Projektchef Vest, Bygningskonstruktør
henrik@frostlarsen.dk
+45 21 47 81 57
Iben Dombernowsky

Iben Dombernowsky

Partner, Arkitekt MAA
iben@frostlarsen.dk
+45 21 27 67 02
Jack

Jack Hansen

Bygningskonstruktør MAK
jack@frostlarsen.dk
+45 40 12 83 77
Kasper Neesgaard sort_hvid

Kasper Neesgaard

Bygningskonstruktør MAK
kasper@frostlarsen.dk
+45 93 63 80 50
ML portræt sort hvid

Mads Lindstrøm

Partner, Arkitekt maa
mads@frostlarsen.dk
53 53 63 71
Maj Britt Due Schmidt

Maj Britt Due Schmidt

Arkitekt MAA
majbritt@frostlarsen.dk
+45 40 11 31 88
Nicolai Tinghus

Nicolai Tinghus

Bygningskonstruktør MAK
nicolai@frostlarsen.dk
+45 40 11 82 94
Sophie Rye Hansen snit

Sophie Rye Hansen

Arkitekt MAA
srh@frostlarsen.dk
+45 40 12 80 34
Svend Åge Christensen snit

Svend Åge Christensen

Direktør, Partner, Arkitekt MAA
svend@frostlarsen.dk
+45 24 48 14 21
Søren Pedersen

Søren Pedersen

Projektchef Øst, Arkitekt
soren@frostlarsen.dk
+45 40 11 61 82
Vibeke Møller snit

Vibeke Møller

DGNB konsulent
vibeke@frostlarsen.dk
+45 23 98 46 11
Annette Rasmussen

Annette Rasmussen

Bogholder
bogholderi@frostlarsen.dk
+45 22 43 46 20

Parkering_srh_red