Fællesfoto_trappe

Team

Tegnestuen beskæftiger i dag ca. 20 dygtige og dedikerede medarbejdere, der med høj faglighed, troværdighed og professionalisme altid står klar med kreativ og kompetent rådgivning. Så kontakt os – vi glæder os til at høre fra dig.

Anders copy

Anders Thorsen

Bygningskonstruktør MAK
anders@frostlarsen.dk
Andreas_kontakt_red

Andreas Løth Nørgaard

Bygningskonstruktør MAK
aln@frostlarsen.dk
+45 93 63 63 22
Anna Leah 2 copy

Anna Leah Skands

Arkitekt MAA
anna@frostlarsen.dk
+ 45 40 11 31 88
Christian Bøgh Jensen

Christian Bøgh Jensen

Kreativ leder, Indehaver, Arkitekt MAA
christian@frostlarsen.dk
+45 30 31 66 63
Dorthe Blom

Dorthe Blom

Arkitekt MAA
dorthe@frostlarsen.dk
+45 40 15 61 94
Jakob copy

Jakob Gramstrup Kjærhus

Bygningskonstruktør MAK
jgk@frostlarsen.dk
Jonas Ahrenkiel

Jonas Ahrenkiel

Bygningskonstruktør MAK
jonas@frostlarsen.dk
+45 93 63 93 89
Kasper Neesgaard sort_hvid

Kasper Neesgaard

Tegnestuechef, Indehaver, Bygningskonstruktør MAK
kasper@frostlarsen.dk
+45 93 63 80 50
Kenni

Kenni Møller Krogh

Bygningskonstruktør MAK
kenni@frostlarsen.dk
+45 93 63 06 46
Louise

Louise Hvalsø Bro

Arkitekt maa
louise@frostlarsen.dk
+45 93 63 93 59
ML portræt sort hvid

Mads Lindstrøm

Direktør, Indehaver, Arkitekt maa
mads@frostlarsen.dk
+45 53 53 63 71
Mads Markersen copy

Mads Marquard Markersen

Projektleder, Arkitekt maa
mm@frostlarsen.dk
+45 93 63 12 26
Paw

Paw Ryom

Projektleder, Bygningskonstruktør MAK
paw@frostlarsen.dk
+45 93 63 03 37
Rasmus

Rasmus Ledet-Pedersen

Bygningskonstruktør MAK
rasmus@frostlarsen.dk
+45 40 11 82 94
Selma

Selma Terko

Bygningskonstruktør MAK
selma@frostlarsen.dk
+45 93 63 12 06
Simon

Simon Posborg Tambo Petersen

Bygningskonstruktør MAK
simon@frostlarsen.dk
+45 93 63 04 40
Sophie Rye Hansen snit

Sophie Rye Hansen

Arkitekt MAA
srh@frostlarsen.dk
+45 40 12 80 34
Søren Pedersen

Søren Pedersen

Projektchef, Arkitekt
soren@frostlarsen.dk
+45 40 11 61 82
Tobias

Tobias Fonnesbek

Bygningskonstruktør MAK
tobias@frostlarsen.dk
+45 93 63 12 63
Vibeke Møller snit

Vibeke Møller

DGNB konsulent
vibeke@frostlarsen.dk
+45 23 98 46 11
Gitte Malling copy

Gitte Malling

Bogholder
bogholderi@frostlarsen.dk
+45 71 90 69 16

Parkering_srh_red